LV EN

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

simfoniskais orķestris
Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) ir viena no valsts klasiskās mūzikas aprites pamatvērtībām – augsti profesionālu mūziķu apvienība ar spēcīgām tradīcijām, dāsnu skanējumu un atdevīgu spēli. LNSO uzmanības lokā ir galvenokārt 19. un 20. gadsimta pasaules simfoniskie šedevri, Latvijas komponistu radītās klasiskās vērtības un mūsdienās sacerēti jaundarbi, kā arī palaikam kādas operas vai mūzikla koncertatskaņojums.

arturs.cans@lnso.lv
http://lnso.lv

Latvijas Radio koris

kamermūzika
Latvijas Radio koris ir viens no labākajiem Eiropas kamerkoriem, kura augstā muzikālā kultūra, inteliģence un unikālā skaņu bagātība padarījusi to par īpašas skaniskās firmas zīmi pasaules kormūzikas kartē.

Koris aptver plašu muzikālo repertuāru, sākot no renesanses līdz mūsdienu komponistu vissarežģītākajām partitūrām.

Latvijas Radio kora balsis ir dzirdamas Ērika Tilla vēsturiskās drāmas Luters skaņu celiņā, kas veidots kopā ar Rīgas kamermūziķiem.

anete.skele@radiokoris.lv
http://radiokoris.lv/

Liepājas Simfoniskais orķestris

simfoniskais orķestris
Liepājas Simfoniskais orķestris ir klasisks simfoniskais kolektīvs, kas turpina Eiropas simfonisma tradīcijas. Orķestra spēks ir kompetence Eiropas klasiskās un romantiskās mūzikas atskaņošanā. Džeza un rokmūzikas stilistikas pārvaldīšana ļauj tam uzrunāt plašas auditorijas un rast arvien jaunus Liepājas Simfoniskā orķestra draugus. Skaņas mīlestība Liepājas Simfonisko orķestri vieno ar cilvēkiem visā pasaulē neatkarīgi no vecuma, ādas krāsas vai nodarbošanās.

info@lso.lv
http://www.lso.lv

Sinfonietta Rīga

kamerorķestris
Sinfonietta Rīga mūziķi ir gados jauni un radošām idejām atraisīti mākslinieki, kas pēta baroka mūzikas atskaņojuma tradīcijas, studē klasicisma interpretācijas fineses, ir nepārspējami spoži laikmetīgajā mūzikā, kā arī nevairās no piedalīšanās neakadēmiskos eksperimentos un crossover projektos.

gints@sinfoniettariga.lv
http://www.sinfoniettariga.lv

Valsts Akadēmiskais koris Latvija

koris
Valsts Akadēmiskā kora Latvija instrumentāli niansēto, perfekto vokālo meistarību un īpašo Latvijas koru skaņu pasaule uzlūko par brīnumu – ne velti Baltijas lielāko profesionālo kori savās koncertprogrammās vēlas redzēt tādi diriģenti kā Mariss Jansons, Zubins Meta, Vladimirs Aškenazi, Valērijs Gergijevs, Andris Nelsons un citi.

Koris ir atvērts arī novatoriskām sadarbībām – tas piedalījies Sigur Rós ierakstos, atskaņojis Džo Zavinula kompozīcijas un piedalījies citos projektos. Kora Latvija dziedātāju balsis skan arī Toma Tikvera lentē Parfīms un jaunajā BBC seriālā Karš un miers.

info@koris.lv
http://www.koris.lv/
© Latvijas kinoproducentu asociācija, 2024 »